سایبان کمپینگ و چادر خدماتی

فیلـتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

خرید سایبان کمپینگ و سفر برای استفاده در برنامه‌های طبیعت گردی از فروشگاه اردو360. سایبان‌ها برای مصارف گوناگون استفاده می‌شوند و ویژگی‌های متفاوتی دارند. هر سایبان بر اساس ویژگی خود مناسب برای استفاده در فعالیت مربوطه خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید سایبان کمپ، آفرود و سفر، راهنمای انواع سایبان کمپینگ ما را مطالعه نمایید.

خرید سایبان کمپینگ برای مقاصد سفرهای طبیعت گردی، شب‌مانی‌ و کمپ در طبیعت و همچنین فعالیت‌های آفرود انجام می‌شود. انواع سایبان نیز مناسب ایجاد کارگاه موقت یا دائم، مانند اکوکمپ‌ها، کمپ‌های ساحلی و موارد مشابه هستند. سایبان‌ها برای محافظت دربرابر بارش باران، برف و همچنین ایجاد سایه در مقابل تابش آفتاب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خرید سایبان تارپ کوهنوردی

ساببان‌های مدل تارپ، برای مصارف کوهنوردی مورد استفاده هستند. این نوع از پوشش‌ها معمولا به صورت مستقل و بدون تیرک بوده و برای برپایی نیاز به یک تکیه‌گاه مانند درخت، ستون، خودرو یا عصای کوهنوردی دارند. همچنین تیرک چادر کوهنوردی نیز می‌تواند برای پایه این تارپ مورد استفاده قرار گیرد. خرید تارپ کوهنوردی معمولا توسط کوهنوردان و طبیعت گردانی که با کوله پشتی سفر می‌کنند انجام می‌شود.

خرید چادر خدماتی، چادر دستشویی صحرایی، رخت‌کن و چادر حمام

چادر خدماتی برای مصارف کمپینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. خرید چادر صحرایی برای مصارفی مانند چادر توالت، چادر دستشویی ( چادر سرویس بهداشتی ) و همچنین چادر رختکن ساحلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول یکی از تجهیزات اساسی در لوازم کویر نوردی است.

چادر حمام نیز یکی از استفاده‌های رایج چادر خدماتی است. خرید چادر دوش صحرایی و حمام برای فعالیت‌های آفرود در طبیعت، کمپینگ در ساحل و کویر و موارد مشابه مورد استفاده قرار گیرد.

سایر لوازم کمپینگ و طبیعت گردی را در فروشگاه کمپینگ اردو360 ببینید.

اطلاعات بیشتر ...