چادر کوهنوردی و کمپینگ

فیلـتر

نمایش دادن همه 10 نتیجه

چادرهای کوهنوردی مناسب برای کمپینگ، اسکان در طبیعت و برنامه‌های صعود هستند. این چادرها عموما وزن کمی داشته و ابعاد آن‌ها مناسب برای حمل روی کوله پشتی کوهنوردی یا درون آن است. اندازه و ظرفیت چادر کوهنوردی مناسب بر اساس تعداد همسفران تعیین می‌شود.

چادر کوهنوردی کمپینگ
برای خرید چادر کوهنوردی باید به برند سازنده آن دقت نمود. در دنیا برندهای متعددی انواع چادرهای کمپینگ و طبیعت گردی را تولید می‌کنند. معروف ترین برندهای کوهنوردی تولید کننده چادر مانند MSR، برند نمو (NEMO)، نیچرهایک (NATUREHIKE)،‌هاسکی (HUSKY)، سالیوا (SALEWA) و کایلاس است. همچنین برند اروپایی نورث فیس نیز چادرهای کوهنوردی خوبی برای صعود‌های بلند تولید می‌کند.
در فروشگاه کمپینگ اردو۳۶۰، انواع چادرهای کوهنوردی برای مصارف گوناگون موجود است که می‌توانید نسبت به خرید آنلاین آن‌ها اقدام نمایید.

خرید چادر کوهنوردی با قیمت مناسب

چادرهای کوهنوردی ارزان قیمت در بازار ایران از برندهای کله گاوی (PEKYNEW)، آیوان (AIONE) و اسنوهاک (SNOWHAWK) قابل تهیه هستند. این محصولات تولید کمپانی‌های چین هستند و از کیفیت مناسبی برخوردار می‌باشند. استانداردهای لازم برای برنامه‌های کوهنوردی، کمپینگ و طبیعت گردی در این برندها، خصوصا برندهای دارای سابقه در تولید لوازم کوهنوردی مانند اسنوهاک و کله گاوی به خوبی رعایت شده است.
از ویژگی‌های چادر کوهنوردی کله گاوی می‌تواند به بدنه ضد آب، تیرک‌های آلومینیومی و گیره‌های بادوام اشاره کرد. خرید چادر کوهنوردی کله گاوی و اسنوهاک از فروشگاه اردو۳۶۰ ممکن است.

بهترین چادر کوهنوردی برای کمپینگ

بهترین چادرهای مناسب برای کمپینگ و طبیعت گردی، دارای زیره مقاوم در برابر آب است. همچنین این چادرها از دو پوش مجزا بهره می‌برند که برای استفاده در شرایط باران، و دماهای پایین بسیار مناسب است. بهترین چادرهای کمپینگ را می‌توانید از برندهای معتبر فرینو، نیچرهایک، ‌هاسکی، چادر کوهنوردی سالیوا و کووآ تهیه کنید. برای خرید بهترین چادر کوهنوردی حتما از راهنمای خرید لوازم کوهنوردی موجود در اردومگ استفاده نمایید. اردو۳۶۰ عرضه کننده بهترین چادرهای مناسب برای کمپینگ و فعالیت‌های اوتدور است.

نکاتی که قبل از خرید چادر کمپینگ باید در نظر بگیرید

قبل از خرید چادر کوهنوردی، حتما به اندازه، وزن و گنجایش چادر دقت کنید. همچنین دقت به میزان مقاومت چادر در برابر آب خیال شما را از بابت استفاده آن در طبیعت و شرایط متفاوت جوی، مطمئن خواهد کرد. از دیگر پارامترهایی که در خرید این وسیله برای کمپینگ و فعالیت‌هایتان باید در نظر گرفته شود، کیفیت ساخت و نوع یراق و زیپ‌های بکار رفته در چادر است.
در اردو۳۶۰ تمام مشخصات و ویژگی‌های چادر به دقت در صفحه محصولات درج شده. همچنین بررسی مختصر از ویژگی‌ها و امکانات چادرهای کوهنوردی و کمپینگ موجود در فروشگاه آنلاین اردو۳۶۰ در زیر مشخصات هر محصول قابل مشاهده است. همچنین شما می‌توانید از طریق مبادی مشخص شده با کارشناسان اردو۳۶۰ جهت انتخاب و خرید چادر کمپینگ و کوهپیمایی تماس حاصل نمایید.

اطلاعات بیشتر ...