چراغ چادر و کمپینگ

فیلـتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

روشنایی یکی از مهمترین نیازها در طبیعت خصوصا برنامه‌های کمپینگ است. برای پیمایش و پیاده روی در طبیعت توصیه می‌شود از چراغ‌های مخصوص این کار، یعنی انواع هدلامپ کوهنوردی که به این منظور و برای فعالیت‌های متفاوت تولید شده‌اند استفاده شود. ولی برای روشنایی محیط، استفاده از انواع چراغ کممپینگ و چراغ چادر به دلیل تفاوت در عملکرد توصیه می‌شود.

چراغ کمپینگ به منظور روشن کردن محیط در برنامه‌های شب‌مانی و طبیعت گردی استفاده می‌شود. این چراغ‌ها دارای اندازه‌های متفاوت با روشنایی گوناگون هستند که به منظور استفاده در بر نامه‌های کوله کشی، پیاده روی، کمپ و همچنین برنامه‌های سفر آفرود مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بهترین چراغ چادر برای کوهنوردی

یکی از لوازم مورد نیاز در سفر کمپینگ چراغ چادر است. این وسیله با روشن کردن محیط چادر کمپینگ امکان فعالیت راحت‌تر را برای کاربر فراهم می‌سازد. چراغ‌های مورد استفاده در چادر معمولا دارای وزن کم و ابعاد کوچک هستند تا در برنامه‌هایی که نیاز به کوله کشی دارند به راحتی و بدون افزایش وزن کوله قابل حمل باشند.

فانوس و چراغ کمپینگ شارژی راه حل سفرهای بلند

برای سفرهای بلند، و برنامه‌های چند روزه طبیعت گردی، حمل یک چراغ که طول عمر بیشتری داشته باشد ضروری است. برای این منظور انواع فانوس کوهنوردی که با کپسول گاز کوهنوردی کوهنوردی کار می‌کنند یک گزینه برای طبیعت گردان حرفه‌ای خواهد بود.

همچنین حمل چراغ کمپینگ شارژی نیز یک راه حل برای رهایی از باتری‌ها و انرژی کم این نوع از وسایل الکتریکی برای روشنایی محیط در چند شب متوالی است.

به این منظور امکان روشنایی محیط با چراغ‌های خورشیدی نیز ممکن است. این وسیله در طول روز باتری‌ها را بوسیله نور خورشید شارژ کرده و در شب این انرژی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اطلاعات بیشتر ...