ننو طبیعت گردی ( تخت آویز )

فیلـتر

نمایش دادن همه 2 نتیجه

ننوی طبیعت گردی یا تخت آویز یکی از وسیله‌های رفاهی و تفریحی است که در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و کوهپیمایی مورد استفاده قرار میگیرد. ننوی کوهنوردی با اتصال به درخت، یا اجسام ( ستون ) مستحکم، سطح معلقی را برای کاربر خود فراهم می‌سازد تا روی آن به استراحت بپردازد. ننو کمپینگ از نوع برزنتی، چوبدار و توری است.

ننو طبیعت گردی تخت آویز کمپینگ

خرید ننو به صورت دونفره، انفرادی و حتی ننوی چادر ممکن است. تخت آویزهای مناسب برای چادر کوهنوردی دارای یک بازوی اضافه است که به صورت سه گوش به درخت اتصال پیدا کرده و چادر شما را روی خود نگاه می‌دارد. این قبیل از ننوها که به نام اکسپدیشن نیز شناخته می‌شوند مناسب برای انواع فعالیت‌ها، خصوصا اسکان در مناطق جنگلی با پوشش گیاهی زیاد است.

تخت آویز کمپینگ از برندهای متنوعی قابل خرید و استفاده است که در فروشگاه اردو360 می‌توانید طیف گسترده‌ای از این محصولات را ببینید.

خرید ننو طبیعتگردی با بهترین کارایی

ننو کچوآ ( دکتلون ) یکی از تخت آویزهای معروف و با کیفیت بازار است که در مدل‌های یک نفره، دو نفره عرضه شده است. رویه این ننو از جنس پارچه‌های ضد پارگی است. کچوآ برند معتبر جهانی است که زیر نظر شرکت دکتلون در حال فعالیت می‌باشد.

برای خرید ننوی طبیعت گردی حتما باید به ظرفیت، استحکام و نوع برنامه توجه کرد.

ویژگی‌های تخت آویز و ننو کمپینگ

برای خرید ننو کوهنوردی و تخت آویز طبیعت گردی حتما از راهنمای خرید بهترین ننو طبیعت گردی موجود در فروشگاه کمپینگ اردو360 استفاده نمایید. همچنین می‌توانید کلیه محصولات موجود را با مشخصات دقیق و ویژگی‌های فنی در صفحه مربوطه مشاهده نمایید.

ننو مناسب کمپینگ:

تخت آویز کمپینگ و طبیعت گردی دارای وزن پایین هستند. معمولا وزنی مابین 300 الی 700 گرم برای ننوی طبیعت گردی مناسب است تا در سفرهای طبیعت گردی دارای پیمایش براحتی درون کوله پشتی قابل حمل باشند. در خرید ننو برای کوهپیمایی باید به حجم ننو نیز توجه نمایید، ننو کمپینگ چوبدار عموما به دلیل اندازه و ابعاد بزرگ خود مناسب حمل در کوله پشتی و سفرهای پیاده نیستند. ننوه چوبدار را برای سفرهای آفرودی و طبیعت گردی با ماشین مورد استفاده قرار می‌دهند.

اطلاعات بیشتر ...