فلاسک کوهنوردی و قمقمه گرم و سرد

فیلـتر

نمایش دادن همه 5 نتیجه

در فروشگاه اردو۳۶۰ امکان خرید فلاسک کوهنوردی مناسب برای فعالیت های طبیعت گردی و بیرون از شهر ممکن است. بهترین فلاسک ها را در اندازه و ابعاد متفاوت ببینید، مقایسه کنید و انتخاب نمایید. فلاسک کوهنوردی مناسب برای حمل مایعات، خصوصا مایعات گرم به منظور صرف چای یا قهوه می‌باشد. بوسیله یک فلاسک مناسب شما قادر خواهید بود، آب جوش خود را به مدت ۸ الی ۲۴ ساعت گرم نگاه دارید.

فلاسک کوهنوردی قمقمه آب طبیعت گردی

خرید انواع قمقمه ورزشی آبی نیز ممکن است. محصولات مرتبط با مایعات در فروشگاه کوهنوردی و طبیعت گردی اردو۳۶۰ به همراه ویژگی های دقیق وبررسی تخصصی ارائه می‌شوند تا بر اساس نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید بهترین فلاسک کوهنوردی، انواع فلاسک استنلی

انواع فلاسک استنلی، مناسب برای فعالیت های گوناگون، حمل آب سرد، آب جوش و غذا در مجموعه فلاسک کوهنوردی و قمقمه آب ورزشی موجود است. فلاسک های غذای استنلی، مناسب برای حمل غذاهای سرد و گرم در سفر و برنامه های کمپینگ و کوهپیمایی هستند. این فلاسک ها به راحتی در کیف و کوله پشتی شما جا شده و امکان حمل مایعات را خواهند داشت.

در فروشگاه کوهنوردی اردو360 کلیه محصولات ارجینال استنلی با بهترین قیمت عرضه ‌می‌شوند. فلاسک کلاسیک استنلی مناسب برای کوهنوردی است و مورد علاقه طبیعت گردان و علاقه مندان طبیعت است. فلاسک کوهنوردی در حجم های 500 میلی‌لیتر تا 1.5 لیتری قابل تهیه هستند.

از دیگر برندهای تولید کننده فلاسک می‌توان به فلاسک های کوهنوردی کووآ (Kovea)، فلاسک سفر نیچرهایک، فلاسک سانری (Sunrei) اشاره کرد. فلاسک های کوهنوردی با معیار میزان عایق بودن بدنه و همچنین کیفیت و دوام آن شناخته می‌شوند. با خرید یک فلاسک کوهنوردی مناسب همیشه با خود آب گرم همراه داشته باشید.

خرید قمقمه ورزشی آب از بهترین برندها

انواع قمقمه ورزشی برای ورزش های باشگاهی مانند بدنسازی، دوچرخه سواری، طبیعت گردی و شنا قابل خرید و مقایسه در سایت اردو360 هستند. بهترین قمقمه های کمل بک، با بهترین کیفیت و کارایی، بهترین قمقمه آب از برند نیچرهایک، برترین قمقمه های ایتالیایی سالیوا و قمقمه های ورزشی آدیداس و نایکی در این فروشگاه  قابل خرید به صورت آنلاین و اینترنتی هستند.

قمقمه ورزشی برای کاربری در کوهستان و به جای فلاسک کوهنوردی در صورت عدم استفاده از آب گرم نیز هست. بنابراین شما با انتخاب یک قمقمه مناسب می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

خرید فلاسک چای کوهنوردی و شهری از برند کامبوکا

بهترین فلاسک های فانتزی و زیبای کامبوکا که از کیفیت بسیار بالا و کارایی مناسب برخوردار هستند را مقایسه و انتخاب نمایید. فلاسک های کامبوکا با طرح بدنه خود طرفداران ویژه ای دارد. درب مخصوص کامبوکا که به صورت چند حالته طراحی شده، به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی فلاسک خود را قفل کرده و یا در حالت باز کامل قرار دهید. فلاسک های کمبوکا مناسب برای هدیه دادن به دوستان و عزیزانتان است.

نانوپرسو، اسپرسو ساز سفری

نانوپرسو وسیله کاربردی و مورد علاقه کوهنوردان و طبیعت گردان برای تهیه اسپرسو در طبیعت است. واکاکو، برند هنگ‌کنگی تولید کننده اسپرسو ساز سفری نانوپرسو است که این محصولات را با بهترین کیفیت عرضه می‌کند. خرید نانوپرسو می‌تواند به شما امکان تهیه یک اسپرسو دلچسب در دل طبیعت، کوهنوردی و کمپینگ را بدهد. همچنین با تهیه این اسپرسو ساز، در طول روز و حتی در محل کار نیز اسپرسوی شما آماده خواهد بود!

نانوپرسو ارجینال در رنگ‌ها متنوع و زیبا به بازار عرضه می‌شود و علاقه‌مندان پر و پا قرص خود را دارد. خرید فلاسک کوهنوردی در کنار نانوپرسو، به شما اجازه می‌دهد تا همیشه و در همه جا از یک اسپرسو دلچسب لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر ...