ابزار جانبی تهیه آتش

فیلـتر

نمایش دادن همه 3 نتیجه

ابزار تهیه آتش شامل همه مواردی می‌شود که برای روشن کردن انواع آتش و شعله در طبعیت بکار می‌رود. انواع فندک، سنگ چمخاق و کبریت‌های ضد آب برای استفاده در طبیعت و کوهنوردی مورد استفاده قرار می‌گیرند. سنگ چخماق کوهنوردی با ایجاد حرارت بالای 2000 درجه به شما در شعله ور کردن قطعه‌های چوب کمک می‌کند. چوب‌های مخصوص برای شروع آتش که با نام اتش زنه شناخته می‌شوند، از برترین برندهای دنیا مانند لایت مای فایر (Light My Fire)، پریموس ( Primus ) قابل خرید هستند.
قبل از خرید آتش زنه‌ها حتما مشخصات و ویژگی‌های هریک را در صفحه محصول مطالعه نمایید. همچنین می‌توانید از راهنمای خرید محصولات موجود در فروشگاه اردو360 بازدید نمایید. برای خرید ظروف کمپینگ می‌توانید از صفحه مربوطه در فروشگاه بازدید کنید و انواع قابلمه، ظرف کمپینگ و تجهیزات جانبی مرتبط برای پخت و پز در طبیعت را تهیه نمایید.
ابزارهای تهیه آتش برای استفاده در سرشعله کوهنوردی هم مورد استفاده قرار میگیرد و می‌تواند سوخت این اجاق‌ها را مشتعل کند.

هیزم و چوب برای تهیه آتش در طبیعت، کمپینگ و کوهنوردی

انواع هیزم و چوب مناسب برای تهیه آتش جهت گرم کردن یا پخت و پز در طبیعت را از فروشگاه اردو360 بخرید. ما به شما توصیه می‌کنیم حتما از مواد سازگار با طبیعت و همچنین چوب‌های بازیافتی استفاده نمایید تا طبیعت سالم و ماندگاری داشته باشید. استفاده از هیزم خشک برای تهیه آتش می‌تواند برای کباب کردن، پخت و پز و گرمایش شما در شب‌های کمپینگ و طبیعت گردی صورت بگیرد.
هیزم‌های موجود در اردو360 از حرص درختان میوه باغات و ضایعات این درخت‌ها تهیه شده است. بنابراین برای این هیزم‌ها درختی قطع نشده. به راحتی قادر خواهید بود با تراشیدن چوب خشک‌ها و با استفاده از کبریت یا سنگ چخماق چوب خود را شعله ور کنید.

اطلاعات بیشتر ...