زیرانداز کیسه خواب

فیلـتر

نمایش دادن همه 9 نتیجه

زیرانداز کیسه خواب برای محافظت از سرمای زمین و جلوگیری از دست رفتن حرارت بدن در زمان خواب استفاده می‌شود. این ابزار مناسب برنامه‌های کوهنوردی و کمپینگ است و می‌تواند برای سایر مواقع مانند استراحت موقت میان روز و یا استفاده به عنوان زیرانداز محافظ خارج از چادر کوهنوردی استفاده شود. خرید زیرانداز کیسه خواب کمپینگ از فروشگاه اردو360 ممکن است. انواع زیرانداز در مدل‌های مختلفی در بازار قابل تهیه هستند. زیرانداز بادی و فومی از جمله انواع زیرانداز کوهنوردی است که برای زیر کیسه خواب استفاده شده و قابل خرید و تهیه از فروشگاه‌های کوهنوردی می‌باشد.

خرید زیر انداز کیسه خواب

زیرانداز‌های کوهنوردی کم حجم قابل حمل داخل کوله پشتی بوده و انواع معمولی و فومی آن امکان حمل خارج از کوله سفر را دارند. زیراندازها بر اساس میزان مقاومت خود در برابر عبور انرژی دسته بندی می‌شوند. زیرانداز کیسه خواب زمستانه مناسب برای استفاده در دماهای زیر 5 درجه و انواع تابستانه مناسب برای استفاده در دماهای 5 درجه به بالا هستند. راهنمای جامع خرید زیرانداز کوهنوردی

خرید زیرانداز کیسه خواب بادی

انواع بادی زیراندازکوهنوردی، از نظر حجم و اندازه بسیار کوچکتر از انواع فومی است. از سوی دیگر وزن این زیراندازها نیز از زیرانداز فومی بسیار کمتر بوده و در نتیجه حمل آن راحت تر خواهد بود. برای پوشش زیر کیسه خواب استفاده از انواع بادی موجب می‌شود تا سطح نرم تری داشته باشید. از سوی دیگر باد کردن و استفاده از این نوع در مقایسه با انواع معمولی زیرانداز کمپینگ کمی دشوار تر است.

بهترین زیرانداز بادی کیسه خواب دنیا توسط کمپانی‌های معروف مانند سی تو سامیت ( Sea To Summit )، سالیوا ( Salewa )، نمو ( Nemo )، ترمارست Thermarest تولید و عرضه می‌شوند. فروشگاه کوهنوردی اردو360 نیز مجموعه از بهترین زیراندازها را به منظور فعالیت‌های طبیعت گردی و کمپینگ عرضه می‌کند.

خرید زیرانداز کیسه خواب کوهنوردی فوم

زیرانداز‌های فومی در مدلهای نیمه فوم و باد و همچنین زیرانداز آکاردئونی فوم کامل عرضه می‌شوند. این نوع از زیراندازها از نظر مقاومت در برابر عبور انرژی و کاهش دما، نسبت به انواع بادی بهتر هستند. خرید زیرانداز آکاردئونی کیسه خواب از برندهای معتبر ترمارست، فرینو ( Ferino )، نیچرهایک ( Naturehike )، شیلر ( Shiler )، ترموست از این فروشگاه لوازم کوهنوردی ممکن است. مشاهده و بررسی انواع زیرانداز مناسب برای کمپینگ، کوهنوردی و طبیعت گردی در صفحه محصول هر بخش امکان پذیر است.

خرید زیرانداز کوهنوردی و کمپینگ از اردو360

انواع زیراندازها مناسب برای شرایط آب و هوایی مختلف، استفاده در چادر کوهنوردی، استفاده در زیر کیسه خواب، برای نشستن و استراحت در طبیعت از فروشگاه کمپینگ و طبیعت گردی قابل خریداری است. زیراندازهای با R Value بالا، برای صعود‌های بلند و همچنین برنامه‌های سنگین زمستانه قابل خرید هستند.

اطلاعات بیشتر ...