پدل برد

فیلـتر

نمایش دادن همه 5 نتیجه

خرید پدل بردهای با کیفیت بادی و تخته های موج سواری در فروشگاه اردو360. انواع پدل برد بادی دو لایه و تک لایه، به همراه تجهیزات جانبی شامل لیش (لگ روپ)، انواع پاروی آلومینیومی، پاروی کربنی پدل برد، و تجهیزات جانبی ایمنی در فروشگاه پدل برد اردو360 قابل تهیه هستند.

ورزش آبی پدل برد، به عنوان یکی از داغ ترین ورزش‌های دنیا در ایران مورد استقبال ورزشکاران و علاقه مندان ورزش آبی قرار گرفته است. استفاده از پدل برد در دریاچه‌های مصنوعی و طبیعی، رودخانه‌ها، سواحل جنوبی وشمالی ایران ممکن است. پدل برد در کیش یکی از ورزش‌های مورد استقبال است که مورد توجه اهالی و توریست‌های غیر بومی قرار گرفته. از سال 2020 پدل برد به عنوان یکی از رشته‌های المپیک شناخته شد و برای اولین بار قرار است در المپیک 2024  ورزشکاران این رشته ورزشی شرکت نمایند. خرید پدل بردهای بادی در تهران و سایر شهرها از طریق فروشگاه اردو360 انجام می‌پذیرد.

خرید برندهای پدل برد در فروشگاه تفریحات آبی اردو360

در فروشگاه اردو360 انواع پدل برد از برندهای مطرح دنیا، مانند red ( رد پدل برد )، Aztron ( آزترون )، Itiwit ( آیتیویت دکتلون )، Aquatone ( آکواتون ) انجام میپذیرد. همچنین لوازم جانبی مرتبط مانند تلمبه پدل برد، لیش پدل برد و پاروهای ریسینگ ( مسابقه ای ) قابل تهیه و خرید هستند. خرید آنلاین پدل برد شامل ضمانت بازگشت کالا و وجه، ضمانت اصالت کالا و ضمانت سلامت محصول می‌گردد که از این بابت اردو360 آسایش خرید را برای مشتریان خود تضمین می‌نماید.

مکان های مناسب پدل بردینگ

از پدل برد می‌توانید در دریاچه‌های مصنوعی مانند دریاچه چیتگر ( دریاچه خلیج فارس تهران )، پدل برد در دریاچه فشافویه و همچنین دریاچه سد‌ها با رعایت قوانین مرتبط استفاده نمایید. تجهیزات جانبی ورزش‌های آبی مانند جلیقه شنا ( life suit ) برای استفاده با پدل برد یا سایر ورزش‌ها مانند رفتینگ در فروشگاه اردو360 عرضه می‌گردد. استفاده از پدل برد در محدوده سنی 8 الی 99 سال ممکن است. همچنین از تخته موج سواری در دریای خزر و دریای جنوب می‌توانید استفاده نمایید. خط ساحی جنوب کشور مکان مناسبی برای موج سواری و بهره مندی از این تفریح هیجان انگیز است. برای اطلاعات بیشتر به مقاله پدل برد چیست مراجعه نمایید.

خرید پدل برد ارزان و تخته های موج سواری

پدل بردهای یوگا، پدل برد آکواتون یوگا، و پدل برد رد یوگا، فویل برد و تخته موج سواری در فروشگاه ورزش‌های آبی اردو360 موجود و قابل تهیه هستند. نقد و بررسی انواع پدل بردهای اقتصادی و حرفه ای در اردومگ قابل مشاهده است. همچنین راهنمای خرید پدل برد و در کنار نکات آموزشی و یادگیری پدل برد به صورت کامل و جامع با ذکر نکات مهم و ضروری که قبل از خرید بردها نیاز به توجه است در وبلاگ اردو360 قابل مشاهده می‌باشند. خرید پدل برد با امکان مشاهده مشخصات دقیق بردها و کاربری آنها در کنار توضیحات کامل و جامع در ارتباط با ورزش هیجان انگیز موچ سواری ایستاده در اردو360.

موج سواری و فویل برد در دریا

انواع تجهیزات جانبی مرتبط با فویل برد و تخته های موج سواری در اردو360 قابل تهیه و انتخاب هستند. فویل برد ورزش هیجان انگیزی است که در آن موج سوار با تجهیزات بخصوص و طراحی دینامیک پره های تخته، بین 30 سانتی متر تا 1 متر از آب فاصله می‌گیرد. این تخته ها و نحوه استفاده از آن ها را می‌توانید در اردومگ مشاهده نمایید.

اطلاعات بیشتر ...