کیسه آب کوهنوردی و ورزشی

فیلـتر

نمایش دادن همه 3 نتیجه

کمل بک برای فعالیت‌های ورزشی متفاوت استفاده می‌شود. خرید کیسه آب کوهنوردی برای دوچرخه سواری، فعالیت ورزشی دو، برنامه‌های طبیعت گردی پیمایشی و همچنین سنگ نوردی ممکن است. کمل بک‌ها به صورت جاسازی شده در کوله پشتی ورزشی قرار می‌گیرند، و حمل آب را برای کاربر ساده می‌کنند.

کیسه آب کوهنوردی قمقمه آب ورزشی کمل بک

خرید انواع کمل بک برای استفاده های گوناگون با توجه به محفظه کوله پشتی و فعالیت انجام می‌پذیرد. برای انتخاب بهترین کیسه آب کوهنوردی به کیفیت ساخت بدنه، نوع شلنگ و کارایی کلی این محصول باید دقت کرد. انواع کمل بک‌های حرفه‌ای دارای پوشش نانو و ضد باکتری هستند که می‌توانند از طعم و بو گرفتن آب جلوگیری نمایند.

کمل بک می‌تواند جایگزین انواع قمقمه ورزشی و فلاسک کوهنوردی در فعالیت‌های طبیعت گردی باشد.

خرید کیسه آب کوهنوردی در ظرفیت‌های متفاوت قابل انجام است. که می‌توانید بر اساس نیاز خود و نوع برنامه ورزشی حجم مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

برندهای تولید کننده کمل بک

برترین تولید کنندگان محصول کمل بگ، سی تو سامیت، اسپری، گریگوری و دیوتر می‌شود. این برندها با تکنواوژی بروز نانو، بدنه کیسه آب ورزشی را طوری ساخته‌اند که کمترین طعم و بو به آب منتقل می‌شود. همچنین دیوتر با استفاده از نوعی متریال ویژه، به طور کامل احتمال رشد باکتری و قارچ در کیسه آب خود را از بین برده است.

از تولید کنندگان چینی کیسه آب کوهنوردی می‌توان به پکینیو ( کله گاوی )، اسنوهاک و نیکو ( XL-Neeko) اشاره کرد. این محصولات نیز از کیفیت خوبی برخورداند و بدنه آن‌ها از پلاستیک فاقد BPA ساخته شده است. بنابراین نگرانی از بابت مضرات سلامتی وجود نخواهد داشت.

برند چینی نیچرهایک نیز یکی از تولیدکنندگان لوازم و تجهیزات کمپینگ است که تولیدات خوبی در حوزه کیسه آب ورزشی دارد.

اطلاعات بیشتر ...