میز و صندلی کمپینگ و طبیعت گردی

فیلـتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

مبلمان کمپینگ و طبیعت گردی در سفرهای آفرود، کوهنوردی و حتی پیک نیک‌های خانوادگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع میز و صندلی کمپینگ از جمله مبلمانی هستند که در طبیعت گردی ها مورد استفاده خواهند بود. میز کمپینگ خصوصا در سفرهای آفرودی که تعداد تجهیزات زیاد بوده و افراد به صورت طولانی اقامت دارند، کاربرد بسیاری دارد.

امروزه میز و صنلی کمپینگ و طبیعت گردی در همه سفرها مورد استفاده قرار می‌گیرند. به دلیل کاهش وزن، ابعاد و همچنین راحتی استفاده، رویکرد به این وسایل جانبی برای سفرهای کمپ و کوهنوردی زیاد شده است.

از صندلی کمپینگ می‌توان در زیر سایبان کوهنوردی استفاده کرد. استفاده از مبلمان طبیعت گردی در سفرها بسیار لذت بخش بوده و به داشتن تجربه بهتر از سفر کمک می‌کند.

ویژگی‌های میز و صندلی کمپینگ

یکی از اصلی ترین ویژگی‌ها در میز و صندلی طبیعت گردی، سبک وزنی و ابعاد کوچک است. توجه این مهم خصوصا در مورد لوازمی که در پیمایش و کوله کشی مورد استفاده قرار می‌گیرند بسیار ضروری است. امروزه همه میز تاشو طبیعت گردی و صندلی تاشو کمپینگ در ابعاد کوچک و با آلیاژ آلومینیوم تولید می‌شوند.

همچنین این میزها در کیف و کیسه‌های حمل به اندازه کوچکی جمع می‌شوند. بعضا ابعاد این تجهیزات بقدری کوچک است که قابل استفاده داخل کوله پشتی خواهند بود.

خرید صندلی طبیعت گردی

صندلی کمپینگ در ابعاد مختلفی در بازار موجود است. توجه به نوع کاربری و مورد استفاده در خرید بهترین صندلی طبیعت گردی به شما کمک می‌کند. برای برنامه‌های آفرود صندلی‌های محکم تر با ستون فولادی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما برای سایر برنامه‌ها بیشتر توجه به وزن این محصول است. البته نیاز است تا علاوه بر دقت به وزن محصول، به کارایی و استحکام آن نیز توجه شود.

برترین برندهای تولید کننده این محصول شامل Crivit، Naturehike، Decathlon می‌شوند. همچنین در ایران نیز شرکت F.I.T tent مبلمان کمپینگ را تولید می‌کند.

خرید میز کمپینگ

میز کمپینگ باید بر اساس نوع کاربری مورد انتظار انتخاب شود. بنابراین توجه به اندازه آن بسیار ضروری است. همچنین استفاده از سرشعله کوهنوردی و لوازم جانبی پخت غذا در طبیعت مانند ظرف کمپینگ روی میز امکان پذیر است.

از آن‌جایی که اکثر افراد میز طبیعت گردی را در کنار صندلی کمپینگ مورد استفاده قرار می‌دهند، باید به این موضوع توجه شود که ارتفاع میز و صندلی کمپینگ با یکدیگر هماهنگ باشد. بعضی از میزها دارای ارتفاع کم بوده و مناسب استفاده با هر صندلی نخواهند بود.

برترین برند‌های تولید کننده میز طبیعت گردی برزنتی، الومینیومی و چوبی در دنیا کریویت از آلمان، کچوا از فرانسه، نیچرهایک از چین هستند. همچنین برند پرستیژ نیز میز و صندلی با کیفیت مناسبی تولید می‌کند.

اطلاعات بیشتر ...