درای بگ و ساک ضد آب

فیلـتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

خرید انواع درای بگ و ساک ضد آب برای کاربری‌های گوناگون در فروشگاه کمپینگ اردو360 امکان پذیر است. اگر قصد خرید و استفاده از کیف‌های ضد آب برای طبیعت گردی، ورزش‌های آبی و همچنین موارد مرتبط دارید می‌توانید در این قسمت انواع درای بگ‌ها را مشاهده کرده و با انتخاب هریک ویژگی‌ها و مشخصات هر یک را ببینید. کیسه ضد آب در فعالیت‌های طبیعت گردی، کمپینگ، تفریح‌های آبی و ماجراجویی‌ها کاربرد دارد. خصوصا در برنامه‌های دره نوردی و رفتینگ استفاده از انواع کوله پشتی ضد آب برای نگهداری وسایل و تجهیزات لازم و ضروری است.

خرید درای بگ

خرید درای بگ از بهترین برندهای دنیا

انواع درای بگ سی تو سامیت ( Sea to Summit )، درای بگ نیچرهایک ( Naturehike )، ارتلیب ( Orthlib ) و بسیار برندهای معروف و مطرح دنیا در فروشگاه اردو قابل تهیه هستند. ساک‌های ضد آب نیچرهایک برای مصارف گوناگون قابل استفاده است. کیسه ضد آب در ابعاد و اندازه‌ها کوچک تا بزرگ، 5 لیتر، 10 لیتر، 15، 25، 60 لیتر و تا 120 لیتر قابل خرید است.

خرید کیف ضد آب موبایل

کاور ضد آب تلفن همراه برای حمل موبایل در مناطق خیس، برنامه‌های رفتینگ و قایق سواری، برنامه‌های دره نوردی و سایر برنامه‌ها قابل استفاده است. با خرید کیف ضد آب موبایل می‌توانید به راحتی در ورزش‌های آبی اقدام به تصویر برداری و فیلم برداری نمایید همچنین سلامت تلفن همراه شما حفظ خواهد شد.

خرید درای بگ برای پدل بردینگ و موج سواری

یکی از کاربردهای کیسه ضد آب، برای حمل البسه و لوازم مورد نیاز در فعالیت پدل برد است. با خرید درای بگم می‌توانید لوازم الکترونیکی و حساس خود مانند دوربین و پاور بانک را روی پدل برد حمل نمایید و ماجراجویی کنید. بهترین ساک‌های ضد آب را در فروشگاه پدل برد اردو ببینید.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در خصوص انواع درای بگ و خرید آن، به پست مربوطه در اردومگ مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر ...