چراغ پیشانی و هدلایت کوهنوردی

فیلـتر

نمایش دادن همه 7 نتیجه

هدلامپ کوهنوردی نه فقط برای کوهپیمایی بلکه برای انواع فعالیت‍های ورزشی درون شهری و برون شهری مورد استفاده قرار می‍گیرد. در شب و در زمانی که نور محیط مناسب نیست، استفاده از این وسیله به کاربر کمک می‌کند تا بهتر محیط اطراف خود را ببینید.

 

خرید هدلایت کوهنوردی بهترین چراغ پیشانی
بهترین هدلایت‌های کوهنوردی و طبیعت گردی حرفه‌ای، مناسب غار نوردی، پیمایش و صعود شبانه و فعالیت‌های ورزشی مانند دوچرخه سواری و ترکینگ و دو

مهمترین ویژگی هدلایت کوهنوردی که آن را از سایر انواع چراغ طبیعت گردی متمایز می‌کند قرار گرفتن به صورت ثابت روی سر است. در این حالت نه تنها دستان فرد آزاد خواهد شد و آزادی عمل فرد بیشتر می‌شود، بلکه نور دقیقا مطابق راستای دید حرکت می‌کند و محل مناسب همواره روشن خواهد شد.

خرید هدلایت شارژی

هدلایت کوهنوردی شارژی برای استفاده در کمپ و سفرهای چند روزه طبیعت گردی مناسب است. این هدلایت‌ها کاربر را از استفاده مداوم باتری‌های یک‌بار مصرف بی‌نیاز می‌کند. و همچنین در برنامه‌های چند روزه، امکان شارژر آن را با پاوربانک و لوازم مشابه شارژ ایجاد می‌کند.

بعضی از انواع هدلایت قابل استفاده به عنوان چراغ کمپینگ هستند. این چراغ‌های پیشانی با اتصال به داخل چادر کوهنوردی، در کمپینگ و برنامه‌های مشابه قابل استفاده هستند.

برترین برندهای هدلامپ کوهنوردی مانند پتزل ( Petzl )، بلک دیاموند ( Black Diamond )، هدلایت‌های کمپانی دکتلون، فورکلاز ( Forclaz ) هستند. برندهای معتبر چینی نیز چراغ‌های پیشانی با کیفیتی تولید می‌کنند، از بهترین این برندها می‌تواند به گلاری و سانری اشاره کرد.

قبل از خرید چراغ پیشانی کوهنوردی و کمپینگ می‌توانید از اردومگ و راهنمای خرید محصولات استفاده نمایید.

انواع هدلامپ و چراغ پیشانی کوهنوردی

چراغ‌های پیشانی در انواع چراغ پیشانی شارژی، هدلایت کوهنوردی و طبیعت گردی مناسب برای فعالیت‌های شهری مانند دوچرخه سواری و همچنین هدلایت‌های حرفه‌ای غار نوردی و غواصی قابل تهیه هستند. هر نوع از این محصولات دارای ویژگی‌های بخصوصی هستند که انحصارا برای فعالیت حرفه‌ای مورد استفاده طراحی شده‌اند.

خرید هدلایت کوهنوردی برای مصرف مورد نظر باید با دقت انجام پذیرد، عموما برای پیمایش و کمپینگ از هدلایت‌های میان رده با باتری قابل شارژ و نوردهی قابل تنظیم استفاده می‌شود.

همچنین در این محصولات توجه به ویژگی‌های جانبی مانند چراغ قرمز دید در شب، قابلیت قفل شدن چراغ باید توجه داشت و بر اساس نیاز خود محصول مناسب را برگزید.

اطلاعات بیشتر ...