چراغ پیشانی و هدلامپ کوهنوردی

فیلـتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

هدلامپ کوهنوردی نه فقط برای کوهپیمایی بلکه برای انواع فعالیت‍های ورزشی درون شهری و برون شهری مورد استفاده قرار می‍گیرد. در شب و در زمانی که نور محیط مناسب نیست، استفاده از این وسیله به کاربر کمک می‌کند تا بهتر محیط اطراف خود را ببینید.

مهمترین ویژگی هدلایت کوهنوردی که آن را از سایر انواع چراغ طبیعت گردی متمایز می‌کند قرار گرفتن به صورت ثابت روی سر است. در این حالت نه تنها دستان فرد آزاد خواهد شد و آزادی عمل فرد بیشتر می‌شود، بلکه نور دقیقا مطابق راستای دید حرکت می‌کند و محل مناسب همواره روشن خواهد شد.

خرید هدلایت شارژی

هدلایت کوهنوردی شارژی برای استفاده در کمپ و سفرهای چند روزه طبیعت گردی مناسب است. این هدلایت‌ها کاربر را از استفاده مداوم باتری‌های یک‌بار مصرف بی‌نیاز می‌کند. و همچنین در برنامه‌های چند روزه، امکان شارژر آن را با پاوربانک و لوازم مشابه شارژ ایجاد می‌کند.

بعضی از انواع هدلایت قابل استفاده به عنوان چراغ چادر هستند. این چراغ‌های پیشانی با اتصال به داخل چادر کوهنوردی، در کمپینگ و برنامه‌های مشابه قابل استفاده هستند.

برترین برندهای هدلامپ کوهنوردی مانند پتزل ( Petzl )، بلک دیاموند ( Black Diamond )، هدلایت سانری ( Sunrei ) هستند. برندهای معتبر چینی نیز چراغ‌های پیشانی با کیفیتی تولید می‌کنند، از بهترین این برندها می‌تواند به نیچرهایک، گلاری و کمپسور اشاره کرد.

قبل از خرید چراغ پیشانی کوهنوردی و کمپینگ می‌توانید از اردومگ و راهنمای خرید محصولات استفاده نمایید.

انواع هدلامپ و چراغ پیشانی کوهنوردی

چراغ‌های پیشانی در انواع هدلایت شارژی، هدلامپ مناسب برای فعالیت‌های شهری مانند دوچرخه سواری و همچنین چراغ‌های غار نوردی و غواصی قابل تهیه هستند. هر نوع از این محصولات دارای ویژگی‌های بخصوصی هستند که انحصارا برای فعالیت حرفه‌ای مورد استفاده طراحی شده‌اند.

اطلاعات بیشتر ...