کوله پشتی کوهنوردی و طبیعت گردی

فیلـتر

نمایش دادن همه 12 نتیجه

کوله پشتی کوهنوردی یکی از مهمترین ابزارها برای سفرهای طبیعت گردی، کوهپیمایی و کمپینگ است. برای خرید کوله پشتی کوهنوردی باید به مشخصات و ویژگی‌های آن دقت فراوان داشت. انواع کوله پشتی‌ها برای سفرهای هیچ‌هایکی و طبیعت گردی نیز وجود دارد که ویژگی‌های متفاوتی دارند. یک کوله پشتی کوهنوردی مناسب علاوه بر حمل ابزار و وسایل شما، از خستگی و ایراد آسیب فیزیکی به بدن شما جلوگیری می‌کند.

کوله پشتی کوهنوردی دیوتر میلت اسنوهاک ارزان

کوله پشتی‌های کوهنوردی را بر اساس سایز و اندازه تقسیم بندی می‌کنند. کوله پشتی‌های طبیعت گردی از 15 الی 25 لیتر قابل تهیه هستند. کوله پشتی‌های 25 الی 45 لیتری مناسب برای فعالیت‌های برون شهری و کوهنوردی بوده و کوله‌های بالای 40 لیتر برای برنامه‌های پیمایشی و کمپینگ مناسب خواهند بود. در فروشگاه اردو360 انواع کوله پشتی‌های کوهنوردی، کوله پشتی‌های کمپینگ و طبیعت گردی قابل خرید هستند.

خرید آنلاین کوله پشتی کوهنوردی

برای خرید کوله پشتی کوهنوردی، حتما از ساختار و انواع آن اطلاع کسب کنید. شما می‌توانید برای خرید انواع کوله‌های سفری از راهنمای خرید کوله پشتی ما در اردو360 استفاده نمایید. بهترین کوله پشتی‌های کوهنوردی دارای شاسی و بدنه مقاوم هستند که با بندهای مخصوص توزین بار، بار را به صورت متوازن به بدن و لگن شما وارد می‌کنند. این کوله پشتی‌ها بهترین ابزار برای حمل بار شما خصوصا در برنامه‌های طولانی خواهند بود.

برندهای کوله پشتی کوهنوردی

برندهای معروف تولید کننده کوله پشتی کوهنوردی، شامل آسپری ( Osprey )، گری گوری ( Gregory )، لوآلپاین( lowe alpine )، دیوتر ( deuter) و میلت ( Millet ) می‌شوند. معروف ترین برند در ایران برند کوله پشتی دیوتر است با این حال شرکت‌های آسپری و گری گوری نیز کوله پشتی‌های با کیفتی با طراحی‌های ویژه تولید می‌کنند. سالیوا ( salewa ) و کایلاس ( kailas ) دو برند دیگر تولید کننده کوله پشتی کوهنپیمایی و طبیعت گردی هستند که در بازار ایران قابل خرید می‌باشند.

کوله پشتی‌های آسپری به سبکی و سیستم ضد جاذبه خود معروف هستند. آسپری در همه کوله‌های خود به نیاز کاربر دقت کرده و با استفاده از ویژگی‌های افزوده در هرچه بهتر کردن تجربه سفر کاربر تاکید داشته است. کوله پشتی‌های دیوتر برای کوهنوردی و فعالیت‌های فنی و صعودهای بلند طراحی شده اند. این کوله‌ها با طراحی کشیده و باریک خود موجب حفظ تعادل کوهنورد در دامنه کوه و عبور راحت از مسیرهای صعب العبور می‌شوند. کوله‌های ایتالیایی سالیوا، با طراحی زیبا و خیره کننده خود یکی از بهترین کوله‌ها برای استفاده در فعالیت‌های اسکی، سفر و طبیعت گردی هستند.

بهترین کوله پشتی سفر

بهترین کیف ها و کوله ها برای سفر، کوله و کیفی است که نیاز های شما را بر طرف کرده و موجب خستگی و آسیب فیزیکی به بدن شما نشود. تولیدکنندگان مطرح معرفی شده عموما کوله هایی از این دست دارند. همچنین کوله های سفر کچوآ ( qachua ) و مونتین ( montaine ) نیز با کیفیت مناسب برای سفرهای برون شهری و طبیعت گردی مناسب خواهند بود.

کوله پشتی ارزان کوهنوردی

کوله پشتی کله گاوی ( pekynew ) و آیوان ( ai one ) نیز از جمله کوله پشتی کوهنوردی ارزان هستند که در بازار ایران قابل تهیه می‌باشند. کیفیت محصولات این کمپانی‌های چینی قابل قبول بوده و عموما از طراحی‌های قدیمی برندهای معروفی مانند دیوتر برای تولید محصولات خود استفاده می‌کنند.

خرید کوله پشتی‌های تولید داخل مانند کوله پشتی صخره از برند تولید کننده لوازم کوهنوردی انیسه نیز در داخل کشور ممکن است. این کوله پشتی‌ها خصوصا در مدل‌های روزانه و حمله، کیفیت مناسبی داشته و از امکانات جانبی خوبی برخوردار هستند.

مقایسه کوله پشتی‌های سفر و کوهپیمایی

مقایسه و انتخاب کوله پشتی‌ کوهنوردی در اردو360 با استفاده از امکان مقایسه موردی ممکن است. کلیه مشخصات مرتبط با کوله پشتی‌ها به صورت دقیق و کامل وارد شده تا بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین استفاده از نقد و بررسی‌های تخصصی اردومگ در رابطه با کوله پشتی‌های سفر و طبیعت گردی می‌تواند برای انتخاب بهتر شما مفید باشد.

کوله پشتی مناسب هیچکایک، کوله پشتی کمپ و سفرهای برون شهری، کوله پشتی درون شهری، کوله پشتی مسافرتی در اردو360 قابل مشاهده و خرید هستند.

کوله‌های مناسب دوچرخه سواری و دویدن نیز از دسته بندی مربوطه قابل خریداری می‌باشند. فروشگاه اردو360 مرجع خرید مقایسه و انتخاب انواع کیف سفری و کوله و لوازم جانبی است که می‌توانید به راحتی با استفاده از دسته بندی‌های مشخص و مدون نسبت به خرید اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر ...