کیسه خواب کوهنوردی و لوازم مرتبط

فیلـتر

نمایش دادن همه 8 نتیجه

خرید بهترین لوازم خواب کوهنوردی و کمپینگ از فروشگاه اردو360 به همراه نقد و بررسی تخصصی. انواع کیسه خواب الیاف، در ابعاد و وزن متفاوت در فروشگاه لوازم کوهنوردی اردو360 قابل تهیه هستند. همچنین برای زیرانداز کوهنوردی، می‌توانید از فروشگاه کوهنوردی ما دیدن فرمایید.

خرید کیسه خواب کوهنوردی

خرید کیسه خواب کوهنوردی

کیسه خواب های موجود در اردو360 توسط برترین برندهای تولید کننده لوازم و تجهیزات شب‌مانی و  کمپینگ تولید شده اند. ما در اردو360 برای احترام به حقوق مصرف کننده و حفظ طبیعت همواره در صدد عرضه محصولات ارجینال و اصلی هستیم. با استفاده از انواع تجهیزات و لوازم ارجینال، علاوه بر کارایی مناسب محصول و رفع نیاز صحیح مصرف کننده، با افزایش طول عمر وسیله مورد استفاده، مصرف گرایی کاهش یافته و طبیعت حفظ می‌شود.

این محصولات دارای رویه تنفس پذیر و مقاوم در برابر پارگی یا خوردگی هستند که موجب راحتی هرچه بیشتر شما در هنگام استفاده می‌شود. استفاده از انواع متفرقه کاربر را با ریسک عدم کارایی روبرو می‌سازد.

کیسه خواب گرم و زمستانه

به راحتی با نظر به دمای مورد نیاز خود، کیسه خواب های مناسب را ببینید و مقایسه نمایید.

برترین برندهای تولید کننده در دنیا، مانند دیوتر (Deuter)، سی تو سامیت (Sea to Summit)، رب (Rab)، مونتین (Montane)، فرینو ( ferino) در این فروشگاه قابل خرید به صورت اینترنتی و آنلاین هستند.

خرید کیسه خواب ارزان و مناسب بهاره

انواع بهاره و 3 فصل این محصول از برندهای معتبر تولید کننده در دنیا، با قیمت مناسب قابل خرید از فوشگاه اردو360 هستند. شما می‌توانید محصولات مرتبط را از برندهای نیچرهایک (Naturehike)، کله گاوی (PekyNew)، کایلاس (Kailas) قابل مقایسه کرده و اقدام به خرید آنلاین نمایید.

کیسه خواب دو نفره

یکی از انواع پرطرفدار کیسه خواب دو نفره است. این محصول با طراحی‌های ویژه به صورت جداگانه یا سرهم عرضه می‌شود. نواع دو نفره این محصول امکان خوابیدن به صورت دونفری را فراهم می‌کند. علاوه بر گرمای بیشتر، از نظر اقتصادی نیز بصرفه تر هستند.

کیسه های پر بدلیل استفاده از پر پرندگان که دارای نسبت حجم به جرم بسیار بالایی هستند، از گرمای فوق العاده و حجم کمی برخوردارند. این تجهیزات کمپ و خواب در طبیعت براحتی داخل کوله پشتی شما قرار گرفته و با وزن بسیار کم خود مناسب برای انواع فعالیت های کوله کشی می‌باشند.

در سوی دیگر انواع این محصولات با الیاف مصنوعی هستند. این محصولات در برابر رطوبت، مقاومت ندارند و در صورت خیس شدن نمی‌توانند گرمای مناسب برای خواب شما را حفظ نمایند. از این جهت خرید کیسه خواب الیاف می‌تواند شما را با این ضعف ها روبرو کند. ولی امروزه کمپانی های تولید کننده کیسه های خواب کوهنوردی، با استفاده از مواد نانو خاصیت عایق الیاف های مورد استفاده خود را افزایش داده اند. از این رو به جز در وزن و اندازه، انواع عایق الیاف این محصول با نمونه های مشابه پر خود دارای کارایی برابری خواهند بود.

اطلاعات بیشتر ...