ظروف کمپینگ و طبیعت گردی

فیلـتر

نمایش دادن همه 13 نتیجه

ظروف کمپینگ و صرف غذا در طبیعت شامل کلیه لوازمی می‌شود که کوهنورد و طبیعت گرد برای تهیه غذا ( پخت غذا در طبیعت )، صرف غذا و همچنین نگهداری آن نیاز خواهد داشت. انواع قابلمه کوهنوردی، ماهیتابه کمپینگ، کفگیرها برای طبخ غذا، کتری کوهنوردی شامل تجهیزات پخت و پز در طبیعت می‌شود.

خرید ظروف کمپینگ و طبیعت گردی برای طبخ غذا در کوهنوردی

خرید ظروف کمپینگ و لوازم جانبی مناسب کوهنوردی می‌تواند از وزن کوله بکاهد و همچنین فرایند طبخ و پخت غذا در طبیعت را بهتر کند. همچنین انواع لوازم و تجهیزات جانبی مانند ادویه پاش کوهنوردی نیز از فروشگاه آنلاین لوازم کوهنوردی اردو360 قابل تهیه است. ادویه پاش‌های سفری موجب راحت‌تر شدن پخت و پز و همچنین حمل بهتر و مطمئن‌تر ادویه جات به طبیعت خواهد شد. قابلمه سفری و ماهیتابه‌های سفری در ظرفیت‌های یک، دو الی چهارنفره قابل تهیه هستند.

خرید ماهیتابه و قاشق و چنگال کوهنوردی

اولین قدم برای خرید ظروف کمپینگ در طبیعت انتخاب صحیح قابلمه و ماهیتابه برای پخت و پز روی سرشعله کوهنوردی یا اجاق کوهنوردی است. این قابلمه‌ها با متریال ویژه خود علاوه بر سبک بودن، شست‌وشوی راحت‌تری خواهند داشت و برای سفرهای بکپکی به طبیعت مناسب خواهند بود. انواع قابلمه سفری تیتانیوم و آلومینیوم برای مصارف گوناگون و با قیمت گوناگون قابل خرید هستند.

قابلمه‌های کمپینگ از برندهای الوکس ( Alocs )، کچوا ( Quechua )، اسنوهاک ( Snow Hawk )، کمپسور ( Campsor )، نیچرهایک ( Naturehilke )، استنلی ( Stanely ) قابل تهیه هستند.

خرید کتری کوهنوردی

کتری‌های کوهنوردی برای فعالیت‌های طبیعت گردی و کوهپیمایی همچنین برنامه‌های کمپینگ مناسب هستند. این کتری‌ها در حجم 1 الی 3 لیتر قابل تهیه و خرید هستند. حتما باید در نظر داشته باشید در کنار خرید ظروف کمپینگ، تهیه یک کتری برای صرف و دم کشیدن چای در طبیعت می‌تواند گزینه خوبی باشد. انواع کتری روهی نیز مناسب فعالیت‌های کمپینگ خواهند بود. بهترین کتری‌های کوهنوردی از برندهای ریموس ( Primus )، کووا ( Kovea ) قابل تهیه هستند.

ادویه پاش سفری و قاشق و چنگال سفری

قاشق و چنگال کوهنوردی و سفری یکی دیگر از واجبات سفر است که جزو لوازم جانبی طبخ و صرف غذا به حساب می‌آیند. انتخاب یک قاشق و چنگال خوب موجب بهتر شدن تجربه از صرف غذا خواهد بود. لذا حتما باید به این مورد توجه ویژه داشته باشید. در کنار قاشق و چنگال، لیوان کمپینگ و کوهنوردی نیز قابل خرید است. انواع ادویه پاش صفری نیز قابل تهیه در فروشگاه اردو 360 می‌باشند. برترین برندهای تولید کننده قاشق و چنگال الوکس ( Alocs )، لایت مای فایر ( Light My Fire ) هستند.

پیشنهاد می‌کنیم قبل از تهیه این لوازم راهنمای مربوطه را از اردومگ بخوانید و موارد یاد شده را مد نظر قرار دهید.

اطلاعات بیشتر ...