لاینر کیسه خواب و ملحفه

فیلـتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

برای گرم تر شدن کیسه خواب یا شب‌مانی در هوای گرم و معتدل استفاده از ملحفه کیسه خواب می‌‍تواند یک راهکار موثر باشد. در خرید لاینر کیسه خواب باید به جنس و کارکرد آن توجه کرد. انواع متفاوتی از لاینر وجود دارد که برای کاربردهای گوناگون تولید شده‌اند. استفاده در شرایط سرد، در شرایط گرم، استفاده در آب و هوای مرطوب برای خشک نگهداشتن بدن از جمله این موارد است.

خرید لاینر کیسه خواب و پتوی سفری

خرید لاینر کیسه خواب از برندهای معتبر مانند فرینو، سی تو سامیت و لافوما برای افزایش کیفیت خواب و همچنین محافظت از وسایل خواب توصیه می‌شود.

ببینید: خرید زیرانداز کیسه خواب کوهنوردی از فروشگاه اردو360

انواع ملحفه و لاینر کیسه خواب

بعضی از ملحفه‌های سفر برای استفاده در آب و هوای گرم و معتدل مورد استفاده قرار میگیرند. این ملحفه‌ها همانند پتوی سفری عمل کرده و بدون کیسه خواب امکان استفاده دارند. وزن آن‌ها بالاتر از وزن معمول لاینرها است.

در خرید لاینر کیسه خواب می‌توانید انواع آن که برای استفاده در شرایط متفاوت است تهیه کرد. امکان استفاده از این محصول برای گرم‌تر کردن داخل کیسه خواب وجود دارد. معمولا دمای 2 تا 8 درجه سانتی‌گراد میزان افزایش گرمایشی است که توسط ملحفه کیسه خواب برای استفاده معمولی انتظار می‌رود.

پتوی سفری، ملحفه و لاینر کیسه خواب از جنس کتان، پلی‌استر و همچنین ابریشم مصنوعی تولید می‌شود. معمولا ابعاد کوچکی دارند و به راحتی قابل حمل در کیسه خواب هستند.

در خرید کیسه خواب باید به مواردی همچنون سازگاری با لاینر از نظر اندازه و حجم دقت شود.

همچنین پست مرتبط در خصوص نحوه گرم خوابیدن در کمپینگ می‌تواند راهنمای مناسبی برای انتخاب بهتر لوازم شب‌مانی و خواب در فعالیت‌های طبیعت گردی باشد.

توجه داشته باشید که مشخصات کامل محصولات و نوع کاربری آن‌ها در صفحه مربوطه هر محصول ذکر شده است.

اطلاعات بیشتر ...