سرشعله کوهنوردی و کپسول گاز

فیلـتر

مشاهده همه 5 نتیجه

سرشعله گاز کوهنوردی یکی از ابزارهای ضروری در سفرهای کمپینگ، طبیعت گردی و همچنین برنامه‌های کوهپیمایی است. انتخاب یک سرشعله مناسب می‌تواند موجب بهتر شدن تجربه شما از سفر خواهد بود. سرشعله‌های کوهنوردی را می‌توان در مدل‌های متنوع تهیه و خریداری نمود. بهترین انواع گاز کوهنوردی، دارای وزن سبک، اندازه کوچک و همچنین قدرت شعله بالا هستند. این محصولات را می‌توانید از فروشگاه کوهنوردی اردو۳۶۰ تهیه کنید.خرید سرشعله کوهنوردی و گاز کمپینگ

ما در فروشگاه اردو۳۶۰ بهترین سرشعله کوهنوردی و اجاق کمپینگ را از برندهای کووا ( Kovea )، فایرمپل ( Fire Maple )، اسنوهاک ( Snow Hawk )، ام اس آر ( MSR )، پریموس ( Primus ) و کمپسور عرضه می‌کنیم. این برندها برترین برندهای اروپایی، کره‌ای و امریکایی و چینی هستند.

خرید سرشعله کوهنوردی کم حجم و پیچی

برای کوهپیمایی و صعودهای بلند همچنین سفرهای با کوله بار سبک سرشعله‌های سبک بهترین گزینه برای خرید هستند. این اجاق‌ها به صورت پیچی به کپسول گاز کوهنوردی متصل شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. ویژگی اصلی این محصولات وزن پایین و حجم مناسب آنها‌ است. فایر مپل، پریموس و کووآ از برترین تولید کنندگان این نوع از سرشعله‌ها هستند که در فروشگاه اردو به فروش می‌رسند.
وزن این محصولات از ۵۰ الی ۱۵۰ گرم متغیر است و ابعاد آن‌ها عموما در اندازه یک فندک می‌باشد. از اینرو برای حمل در طبیعت بسیار مناسب خواهند بود.

خرید سرشعله شلنگدار کوهنوردی و کمپینگ

برای خرید سرشعله‌های شلنگدار باید به نوع کاربری و اندازه آن‌ها دقت کنید. این محصولات به دلیل داشتن شلنگ اصطلاحا به صورت ریموت ( بدون اتصال ) از کپسول استفاده می‌شوند و می‌توانند حجم بیشتری از انرژی برای شما محیا کنند. استفاده از این گازهای کوهنوردی ساده تر از انواع پیچی است، اما باید به این نکته توجه داشته باشید که گازهای ریموت و شلنگدار حجم بیشتری از فضای کوله را اشغال کرده و همچنین وزن بسیار بیشتری خواهند داشت.
بنابراین توجه به این نکته ضروری خواهد بود که بسته به کاربری و نوع سفر طبیعت گردی خود نسبت به خرید سرشعله کوهنوردی اقدام نمایید. حجم گاز مورد استفاده در این نوع گاز نیست به نسبت گرمایش ایجاد شده بیشتر از انواع معمولی و پیچی خواهد بود.

خرید کپسول گاز کوهنوردی و گازهای چند سوخت بنزینی

انواع کپسول گاز کوهنوردی شامل کپسول‌های گاز پیچی و انواع استوانه‌ای می‌شوند. این کپسول‌ها از گاز پروپان و بوتان با نسبت خاصی پر شده‌اند که از یخ زدن و افت کارایی در هوای سرد جلوگیری می‌کنند. همچنین انواع کپسول‌های زمستانه کوهنوردی نیز قابل تهیه بوده که برای صعود‌های بلند و دماهای منفی ۲۰ درجه از برند پریموس عرضه می‌شوند. بنابر این لازم است قبل از خرید کپسول گاز کوهنوردی نسبت به انتخاب بر اساس نیاز توجه شود.
اجاق‌های کوهنوردی چند سوخت برای استفاده همزمان بنزین و گاز تولید و عرضه می‌شوند. این اجاق‌ها گرمای بیشتری تولید کرده و برای سفرهای زمستانه مناسب هستند. همچنین با توجه به در دسترس بودن بنزین، گزیه مناسب تری برای سفرهای طولانی کمپینگ به مناطق خاص خواهند بود. اجاق‌های گاز بنزینی هم قابلیت استفاده از سوخت مایع و هم سوخت گاز را خواهند داشت که بسته به نوع استفاده و کاربری مورد انتظار قابل جابجایی هستند.

اطلاعات بیشتر ...