بالش سفری و لوازم جانبی خواب

فیلـتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

بالش و لوازم جانبی خواب برای استفاده در انواع سفرهای درون شهری و برون شهری استفاده می‌شوند. بالش سفری ابعادی کوچکتر از انواع بالشت معمولی دارند که برای حمل و نقل راحت تر است. چشم بند خواب، گوشگیر و ماساژور گردن از سایر لوازم جانبی مورد استفاده برای خواب در سفرهای برون شهری است.

خرید بالش بادی سفری

خرید بالش بادی سفری در ابعاد کوچک می‌تواند آسایش و راحتی شما را در سفر با خودرو، قطار و هواپیما فراهم سازد. بالش بادی به راحتی آماده استفاده می‌شود و همچنین برای جمع آوری آن فقط نیاز به باز کردن نازل خواهید داشت. ابعاد جمع شده این بالش‌ها کوچکتر از یک مشت دست است.

خرید بالش گردنی سفری، برای سفرهای بلند بین شهری بهترین گزینه است. بالش بادی گردنی با نگهداری سر و آزاد کردن فشار از روی گردن همچنین پر کردن گودی گردن، امکان استراحت راحت را در حالت نشسته برای فرد فراهم می‌سازد. استفاده از این بالش در هواپیما، قطار و خودرو ممکن بوده و توصیه می‌شود.

بالش‌های ارگونومیک سفری نیز برای حداکثر هماهنگی با فرم و ساختار بدن طراحی شده‌اند. همچنین از بالش بادی گردنی می‌توان داخل ملحفه کیسه خواب ( پتوی کیسه خواب ) استفاده نمود.

بعضی از انواع این محصولات دارای ماساژور بوده که برای سفر بلند مناسب خواهد بود.

لوازم جانبی خواب در سفرهای کمپینگ

از سایر لوازم مرتبط با خواب در سفر، می‌توان به چشم بندهای ارگونومیک اشاره کرد که علاوه بر جلوگیری از نفوذ نور، موجب آسایش بیشتر چشم‌ها می‌شوند. این چشم بندها دارای مواد گیاهی و رایحه مطبوع بوده که می‌تواند در هنگام خواب به کاربر کمک کند تا خواب بهتری داشته باشد.

خرید بالش بادی از برندهای سی تو سامیت، راک پرو، نیچرهایک، فرینو ممکن در فروشگاه اردو ممکن است. همچنین می‌توانید انواع زیرانداز بادی کیسه خواب را در فروشگاه کمپینگ ببینید.

اطلاعات بیشتر ...